У Рівному з 24.11.2021 медики міста розпочинають вакцинацію проти грипу в аптеках.
Таким методом маємо на меті спростити доступ рівнян до щеплень від сезонного грипу.
✔️Кожен мешканець громади чи гість Рівного має можливість прийти в аптеку, придбати вакцину та після огляду лікаря відразу зробити там щеплення. Це значно спрощує доступ до сезонної вакцинації проти грипу, що в умовах пандемії COVID-19 має надзвичайно важливе значення.
🔹Пацієнт перед щепленням підписуватиме інформовану згоду. Серію й номер вакцини медики після вакцинації вноситимуть до електронної системи. Крім того, згідно з правилами, вакциновані особи мають залишатися неподалік пункту вакцинації впродовж 15–20 хвилин.
☝️💉Вакцинація від грипу проводитиметься з 24 листопада щоденно (окрім суботи та неділі) в 2 аптеках Рівного мережі «ВІСА» за адресами:
✔️ вул. Макарова, 38
✔️ вул. Миколи Карнаухова, 31
🕙 з 11:00 до 14:00 та з 16:00 до 19:00
🔺 Вакцинація проти грипу належить до рекомендованих щеплень та відсутня у національному календарі щеплень, тому вакцину можуть закуповувати за гроші місцевих бюджетів, підприємств або власним коштом громадян.
☝️Вакцинація передусім потрібна основним пріорітетним групам (окрім пацієнтів за станом здоров’я) таким як лікарі, правоохоронці, військові, вчителі, пожежники, тощо. Тобто це ті особи від яких залежить життєдіяльність територіальної громади.
🔹Нагадаємо, що зробити щеплення проти грипу мешканці громади також можуть у закладі охорони здоров‘я де підписано декларацію з лікарем. Деталі за посиланням 👉
http://www.medrivne.com.ua/ua/news-1-21-769-shanovniy-kerivniku?fbclid=IwAR2cGwCtnOSMHFpBDoJZo_E1tNMxYnsbiUS7DcFO21W_PkOc8F0w1lE759Y